Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti MKYK üyesi Türel Türklerle bir araya geldi

ULUSLARARASI Türk Demokratlar Birliği

ULUSLARARASI Türk Demokratlar Birliği (UID) Kuzey Bavyera’nın davetlisi olarak Almanya’nın Nürnberg kentine gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi 24. Dönem Milletvekili ve eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel (58), bir dizi temaslar öncesi vatandaşlarla buluştu.

VATANDAȘLARLA BULUȘTU

UÇAKTAN iner inmez ayağının tozu ile Cuma Namazı için Diyanet İşleri Türk İslam Birliği‘ne (DİTİB) bağlı Nürnberg Eyüp Sultan Camii’ne geçen AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Menderes Türel’e Cuma Namazı için camide bulunan Türkiye’nin Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz, Din Hizmetleri Ataşesi Fuat Gökçebay, DİTİB Nürnberg Eyüp Sultan Camii Başkanı Hasan Aslan, UID Kuzey Bavyera Bölge Başkanı Yılmaz Deliduman ile UID’nin Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkanı Orhan Orhan iştirak etti.

UÇURUM UÇAK BİLETLERİNE ÇÖZÜM İSTEDİLER

CAMİ lokalinde vatandaşlarla buluşan AK Parti MKYK üyesi Türel, vatandaşların sorularını yanıtladı. Vatandaşlar, “Sıla Yolu üzerinde ve özellikle de Bulgaristan gümrük kapılarında çekilen eziyet, uçurum uçak bilet fiyatları, anadil eğitimi, konsolosluk hizmetleri, yaş emekliliği ve Türkiye’de kullanılan araç süresi konusunda bir çok sorununu dile getirdi.

SORUNLARI 17 EKİM’DE BAȘKAN ERDOĞAN’A AKTARACAK

Sorunların çözümü noktasında soruları yanıtlayan Türel, vatandaşların sorunlarını not alarak, bir sonraki (17 Ekim)  MKYK Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğini söyledi.

https://bayernaktuel.com/