Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İKİ TAKIM TARAFTARI EL ELE VERDİ

MEDYA OLAYI ÇARPITMAYA ÇALIŞTI
Alman medyası, Galatasaray taraftarının dalgalandırdığı Adanademirspor takımının bayrağını bile Filistin bayrağı olarak göstermeye çalıştı.
Alman medyası, Galatasaray taraftarının dalgalandırdığı Adanademirspor takımının bayrağını bile Filistin bayrağı olarak göstermeye çalıştı.

MEDYA OLAYI ÇARPITMAYA ÇALIŞTI

BAYERN Münih ile Galatasaray arasında oynanan Şampiyonlar Ligi grup maçı öncesinde, Münih’in en meşhur alanı Marienplatz’da bir araya gelen yaklaşık 2000 Galatasaray taraftarı takımı için sevgi gösterisinde bulundu.

Olaysız geçen gösteride Galatasaray taraftarı havai fişek gösterisi düzenledi. İzinsiz gösterinin olaysız geçtiğini söyleyen polis sözcüsü, Yahudi karşıtı olaylara ilişkin iddiaları doğrulamadı. Sadece “Özgür Filistin” yazan bir poster açıldığını ancak bunun suç teşkil etmediğini ifade etti.

BİRLİKTE STADTA GİTTİLER

HER zaferden sonra ve önemli maç öncesi Marienplatz’ı kullanan Bayern Münih taraftarı, tramvayla maça gitmek için buluşma noktası olan alana geldiğinde coşkulu Galatasaray taraftarıyla karşılaştı. Olaysız karşılaşmadan sonra İki takım taraftarı bu defa birlikte takımları için sevgi gösterisinde bulundu. Bazı Münih sakini de iki takımın taraftarlarını uzaktan alkışlayarak destek verdi.

TÜRKLERİN MAÇI ÇOK ZEVKLİ GEÇECEK

Türk Milli Futbol Takımı’nın 2024 yılında Almanya’da oynanacak Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmasını tebrik eden bazı Almanlar, „İki takım taraftarının dostça aynı alanı ve aynı treni birlikte kullanması çok güzel bir örnek teşkil ediyor. Türk Milli Takımı’nı grup maçları için Münih’te görmek istiyoruz. Türkiye’nin Münih’te oynayacağı her maçı bizim için de çok zevkli geçecek“ dediler. Mustafa AKBABA / MÜNİH

https://bayernaktuel.com/