Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ünlü isim Nürnberg Film Festivali’nde jüri oldu

8 Mart’ta Tafelhallede başlayacak 28’inci Nürnberg Türkiye-Almanya Film Festivali’nin jüri başkanları ve yönetim kurulu belli oldu

8 Mart’ta Tafelhallede başlayacak

Jüride, Berlinale’nin European Film Market bölümünün uzun yıllar başkanlığını yapan ve dünya sinemasının saygın isimlerinden Beki Probst, uzun metrajlı film jüri başkanlığını üstlendi. Probst, Berlinale’nin European Film Market bölümünü, uluslararası sinema sektörünün en önemli buluşma yerlerinden biri haline getirmişti. Kısa film seçici kurul başkanlığını bu yıl Türkiye’den sinema yönetmeni Belmin Söylemez üstlendi. Söylemez, kısa film, belgesel ve uzun filmleriyle çeşitli ödüller kazandı. Festivalin diğer jüri üyeleri ve programını önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Adil Kaya (InterForum Yönetim Kurulu Başkanı ve Festival Başkanı)

Diğer taraftan, Türkiye-Almanya Film Festivali’nin ana sorumlusu ve ana düzenleyicisi olan InterForum, yeni yıla yeni yönetim kuruluyla girdi. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu; Adil Kaya (InterForum Yönetim Kurulu Başkanı ve Festival Başkanı), Ersin Uğurlu (InterForum Yönetim Kurulu İkinci Başkanı), Alper Güleç (InterForum Mali İşler Sorumlusu) ve Selim Çelebi (InterForum Halkla İliskiler Sorumlusu).

Reklamı Geç
Consent Management Platform von Real Cookie Banner https://bayernaktuel.com/